SFD BCAA G-MAX Instant (500g.)


Gamintojas: SFD
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #56915

20,00 €16,99 €
Skonis:
citrina
  Kiekis:
  Į krepšelį
  SFD BCAA G-MAX Instant (500g.) su saldikliais - BCAA amino rugstys su Glutaminu.
   
  2:1:1 BCAA SANTYKIS
  PAPILDOMAS GLUTAMINAS
  INSTANT VERSIJA - Puikus tirpumas  
   
  BCAA G-MAX INSTANT yra revoliucinis maisto papildas, skirtas aktyviems žmonėms. Jame yra šakotosios grandinės aminorūgštys (BCAA), praturtintos L-glutamino doze.
  BCAA arba šakotosios grandinės amino rūgštys priklauso populiariausiems fiziškai aktyvių žmonių naudojamiems papildams. Sutrumpintas pavadinimas BCAA kilęs iš anglų kalbos, kurias mes verčiame kaip "šakotas grandinės aminorūgštis". Minėtas pavadinimas atsiranda dėl specifinės šių junginių struktūros.
  BCAA yra: leucinas, izoleucinas ir valinas, priklausantis nepakeiciamų amino rūgščių grupei, organizmas negali jų sintezuoti, jos turi būti tiekiamos su maistu arba kaip papildas. 
   
  Maistinė ir energetinė vertė:
   
  Porcijoje 10g yra:
  BCAA: 5000 mg
  - įskaitant 2 500 mg l-leucino
  - įskaitant 1250 mg l-valino
  - įskaitant 1250 mg l-izoleucino
  L-glutaminas 3000 mg
   
  Sudedamosios dalys: BCAA (l-leucinas, l-valinas, l-izoleucinas), l-glutaminas, stabilizatorius akaciju sakai, rūgštingumo reguliatorius: citrinos rūgštis ir natrio citratai, daziklis amoniako karamelė; kvapioji medziaga, saldiklis: acesulfamas K, sukralozė, dažiklis: chinolinas geltonasis.Svarbu subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Netinka nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių.
   
  Vartojimas: Vieną porciją (10 g) sumaišyti su 150 ml. vandens arba sulčių. Sporto dienomis gerti vieną porciją prieš treniruotę ir vieną porciją po treniruotės. Poilsio nuo sporto dienomis gerti vieną porciją ryte prieš pusryčius.
  Laikymas: Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.
  Geriausias iki: datos, nurodytos ant pakuotės.
  Gamintojas SFD. Kilmes salis Lenkija
  Komentarai
  Rašyti komentarą:

  Įvertinimas:

  1 2 3 4 5