Reflex Cordyceps CS-4 (90 kaps.)

Komentarų: (2)

Gamintojas: REFLEX NUTRITION
Sandėlyje: Neturime
Prekės kodas: #55427

25,00 €

Kininių kordicepsų (Cordyceps sinensis) daugiausia aptinkamas Kinijos aukštikalnėse, Tibete, Nepale. Liaudies medicinoje buvo naudojamas imuninei sistemai stiprinti. 

Sportininkai susidomėjo Cordyceps sinensis savybėmis 1993 metais, kuomet grupė Kinijos ilgų distancijų bėgikų pasiekė 9 pasaulio rekordus. Paaiškėjo, kad tie sportininkai vartojo Cordyceps sinensis ekstraktą, kaip tonizuojančią, energiją bei  ištvermę didinančią priemonę.

Kuo Reflex Cordyceps skiriasi nuo konkurentų gaminių? - Reflex Nutrition lėktuvu parsiskraidina Cardyceps Sinensis žaliavą tiesiogiai iš Kinijos ir iš šviežią žaliavą iš karto deda į kapsules. Daro tai nenaudojant aukštos temperatūros ar priedų, tam kad išsaugoti šviežumą ir stiprumą.

Porcijoje (1 kaps.) yra:
Cordyceps Sinensis (micelio ekstrakto CS-4) - 650mg.

Sudėtis: kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis CS-4), želatina (kapsulė).

Vartojimas: 1-3 kaps. per dieną.


Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, todėl gali kažkiek skirtis nuo pačios prekės (pvz. gamintojui pakeitus pakuotės dizainą). Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 616 42124 arba el. paštu info@proteinas.lt.

Komentarai

Sveikuolis, Paskelbta: 2012-02-08 22:26:32


Puikus papildas ir tikrai gera kaina, esu pirkes uz 150 lt kitos firmos, bet sis lygiai toks pat, vertas demesio produktas. rekomenduosiu kitiems.


Ainaras, Paskelbta: 2012-02-08 22:27:19


Stiprina imuniteta,gydo,teikia energijos,tikrai geras maisto papildas.As vartojau tris kartus per diena ir vartosiu manau as ji toliau,nes man jis padejo. :)


Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5