POWER SYSTEM Gloves Cute Power Treniruočių pirštinės


Gamintojas: Power system
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #57403
Skonis: Zalia

10,00 €8,75 €
Kiekis:
Į krepšelį
Geresnė rankų apsauga - saugokite rankas, delnus ir riešus nuo šiurkščių štangų ir strypu. Nuo įbrėžimu, pūsliu ir nuospaudu, kad treniruotė būtų saugesnė ir efektyvesnė.
Cute Power Pirštinės - tai idealios pirštinės be pirštų „CrossFit“, kurias galima naudoti atliekant jėgos treniruotes, su hanteliais, gimnastiką ir dar daugiau.
Daugiafunkcis „Sport Gear“ - paminkštintas delnas ir tvirtas riešo „Velcro“ diržas padaro mūsų svorį kilnojančias pirštines tobulomis jėgos treniruotėse, kasdienio fitneso ir sporto salėse.
Pirštinių vidus yra minkštas, kad būtų patogiau naudoti ilgesnį laiką. Medžiagos padeda ištraukti prakaitą iš rankų ir sugerti, kad išlaikytų tvirtą sukibimą neslystant.
Patobulintas ilgaamžiškumas - kartu su aukščiausios kokybės paminkštinimu ant delno, mūsų mankštinės pirštinės pasižymi aukštos kokybės siuvimu ir reguliuojamu velcro.
Ant pirštinės delno esantis silikoninis danga suteikia aukštą sukibimo paviršių, kad būtų galima patraukti štangą, hantelį ar kitą įrangą ir saugiai ją laikyti neprarandant sukibimo. Tai suteikia daug geresnį sukibimą nei tradicinės odinės palmių pirštinės.
Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5