Papildai Sąnariams

Rikiuoti pagal:

Specialūs pasiūlymai

  Rodyti po:

  24

   Maisto papildai sąnariams yra viena iš priemonių, galinti padėti sumažinti pavojingų sąnarių ir kitų jungiamųjų audinių traumų riziką. Tai pirmiausia aktualu sportuojantiems, nes sportuojant traumos tikimybe didėja. Maisto papildai sąnariams savo sudėtyje dažniausiai turi gliukozamino, chondroitino, MSM, hialurono rūgšties ir įvairių vitaminų ir mineralinių medžiagų, padedančių palaikyti sąnarių ir kaulų būklę. Gliukozaminas padeda atstatyti kremzle, jo paros rekomenduotina dozė yra 800-1000mg. Gliukozamino sulfatas yra efektyviausia ir dažniausiai naudojama medžiaga sąnarių ir jungiamųjų audinių gerinimui skirtuose papilduose. Kartu su gliukozamino sulfatu dažnai naudojami - chondroitino sulfatas ir metilsulfonilmetanas MSM. 
   Dar vienas populiarus ingredientas naudojamas papilduose sąnariams tai kolagenas. Kolagenas padeda atstatyti sąnarių lankstumą, kuris atsiranda su amžiumi, todėl papildomas kolageninio baltymo gali padėti sumažinti sąnarių standumą, uždegimą, sutepti sąnarius, bei malšinti skausmą. Kolageninis baltymas svarbus ne tik sąnariams, bet ir odai bei plaukams.
   Kaip ir vartojant kitus maisto papildus reikia prisiminti, kad teigiamam sąnarių funkcionavimui būtinas normalus fizinis aktyvumas, tinkamai subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

   Rezultatai 1 - 25 iš 36