OstroVit Pure Phenylalanine (200g.)


Gamintojas: Ostrovit
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #57120

12,00 €9,00 €
Kiekis:
Į krepšelį
OstroVit Supreme Pure Fenylalanine 200g
 
Grynas Ornitinas milteliuose!
Kiekis 200g, porcija 0,5g!
Net 400 porciju pakuoteje!
Tik vienas komponentas, be nereikalingų priedu!
 
OstroVit Supreme Pure fenilalanine yra aukštos kokybės maisto produktas, kuriame yra tik vienas ingredientas - fenilalaninas. „Supreme pure“ linija buvo sukurta reikliausiems sportininkams, norintiems aukšto produkto biologinio prieinamumo, tirpumo, nepriekaištingo suskaidymo ir, svarbiausia, be nereikalingų priedų. „Supreme Pure“ yra vieno komponento pagrindinis priedas. „OstroVit“ daug dėmesio skiria kokybei, farmacinei mikronizacijai, minimalistiniam dizainui ir siekiamų rezultatų garantijai.
Fenilalaninas yra organinis junginys, priklausantis egzogeninių aminorūgščių grupei, o tai reiškia, kad mes privalome gauti ji su maistu, nes mūsų kūnas neturi galimybės sintetinti šio junginio. Tai yra viena iš būtinųjų aminorūgščių, kuri yra pagrindinė natūralios baltymų struktūros šerdis. Fenilalaninas yra būtinas tinkamam mūsų nervų sistemos funkcionavimui, kitų svarbių junginių gamybai; hormonų ar neurotransmiterių. Jo galima rasti daug baltymų turinčiuose produktuose, pavyzdžiui, mėsoje, žuvyje, kiaušiniuose ir pieno produktuose. 
 
Grynasis produkto svoris: 200 g
Porcijos viename inde: 400
Porcijų dydis: 500 mg
Maistine deklaracija:  100 g ir 500mg porcijos
L-fenilalaninas 100 g/ 500 mg
 
Sudedamosios dalys: L-fenilalaninas.
Ispėjimai: Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Nevartoti kaip pakaitalo subalansuotai ir įvairiai dietai. Nerekomenduojama vartoti vaikams, nėščioms ar maitinančioms moterims, viduje esantiems ingredientams alergiškiems žmonėms. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, 15-25° temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. 
Gamintojas: Fitness Trading Robert Szulborski AL.Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrow, Lenkija.
Platintojas: UAB "PROTEINAS LT“
Taikos pr. 66a, Klaipėda Tel: 861642124.               
Geriausias iki: (žr.ant pakuotės)      
Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5