OstroVit Beta-Alanine SHOT (80ml.)


Gamintojas: Ostrovit
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #57110

1,50 €0,99 €
Kiekis:
Į krepšelį
OstroVit Beta-Alanine SHOT (80ml.).Sudėtyje yra saldiklių.
 
OstroVit Beta-Alanine Shot skystame pavidale turi beta-alanino, kuris yra karnozino sintezės pirmtakas, padidina raumenų ištvermę ir leidžia jums atlikti papildomus pakartojimus jėgos treniruotės metu. Tai taip pat idealiai tinka žmonėms, užsiimantiems sprintu ar irklavimu.
 
Beta-alaninas yra organinis cheminis junginys, klasifikuojamas kaip ergogeninės medžiagos. Tai yra laboratorijoje modifikuotas gamtoje randamos aminorūgšties izomeras, kuris yra alaninas. Po vartojimo jis naudojamas karnozino, kuris organizme veikia kaip rūgštinis buferis, gamyboje. Kuo didesnis karnozino kiekis jūsų raumenyse, tuo ilgiau mankštinsitės.
 
Padidinkite raumenų ištvermę
Mažinkite nuovargį mankštos metu
Atlikite papildomus pakartojimus jėgos treniruočių metu
 
Puseje buteliuko (40ml.) yra:
Beta alaninas - 2500 mg
 
Sudedamosios dalys:Beta alaninas, Vanduo, Citrinos rūgštis, saldikliai Acesulfamas K ir Sukralozė, konservantai: Natrio benzoatas ir Kalio sorbatas, Maltodekstrinas.
 
Vartojimas: 1 porcija (40 mg // 1/2 buteliuko) per dieną. Nevartokite daugiau nei vienos porcijos per dieną. Prieš naudojimą gerai suplakite. Suvartokite per 24 valandas po atidarymo.
Ispėjimai: Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Nevartoti kaip pakaitalo subalansuotai ir įvairiai dietai. Nerekomenduojama vartoti vaikams, nėščioms ar maitinančioms moterims, viduje esantiems ingredientams alergiškiems žmonėms. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, 15-25° temperatūroje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. 
Gamintojas: Fitness Trading Robert Szulborski AL.Wojska Polskiego 71, 18-300 Zambrow, Lenkija.
Platintojas: UAB "PROTEINAS LT“
Taikos pr. 66a, Klaipėda Tel: 861642124.               
Geriausias iki: (žr.ant pakuotės)      
Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5