NutriAir Relax inhaliatorius


Gamintojas: NutriAir
Sandėlyje: Neturime
Prekės kodas: #56464

9,99 €

NutriAir Relax naudokite, kai patiriate stresą ar norite atsipalaiduoti.

 

Valerijono šaknies ekstraktas – Valerijonas yra gerai žinomas dėl savo raminamojo poveikio bei gebėjimo atpalaiduoti centrinę nervų sistemą ir lygiųjų raumenų grupes. Jis neslopina jutimų ir nesukelia priklausomybės. Raminamąjį poveikį lemia valerijono sudėtyje esantys komponentai, vadinamieji valopatriatai, ir izovalerijono rūgštis.
Valopatriatai veikia autonominę nervų sistemą, be to moksliniai tyrimai parodė, kad šie komponentai pasižymi raminamuoju poveikiu ir padeda įveikti jaudulį.
Valerijonas Europoje naudojamas kaip antispazminis preparatas, padedantis gydyti dėl nervingumo atsiradusius pilvo skausmus, taip pat gali numalšinti migrenos ir reumato sukeltus skausmus.
Valerijonas ypač naudingas emocinį stresą patiriantiems žmonėms, taip pat kartais naudojamas siekiant atpalaiduoti raumenims ir sumažinti jų skausmą.
Valerijonas yra nepavojingas raminamuoju poveikiu pasižymintis augalas, o jo sukeliamas efektas netrukdo vairuoti ir nesukelia pagirių sindromo.


    Ramunėlių ekstraktas: Anot žolelių medicinos, ramunėlės daugelį amžių buvo vartojamos dėl savo atpalaiduojančių savybių. Moksliniai tyrimai parodė, jog apigeninas (ramunėlėse randamas antioksidacinėmis savybėmis pasižymintis junginys) veikia tam tikras smegenyse esančias chemines medžiagas ir tokiu būdu sukelia raminamąjį ir atpalaiduojamąjį poveikį.


   Pasifloros ekstraktas: Pasiflora yra patikima natūrali priemonė, pasižyminti raminamuoju ir atpalaiduojamuoju poveikiu. Atpalaiduojamąjį pasifloros poveikį patvirtino daugelis farmakologinių tyrimų.
Kai kurie tyrimų rezultatai parodė, kad pasifloros ekstraktas taip pat gali būti naudojamas nervingumui mažinti. Remiantis klinikiniais duomenimis, pasiflora gali būti sėkmingai naudojama viena, arba kartu su kitomis žolelėmis; pasifloros ekstraktai atlieka svarbų vaidmenį įtampos, nerimo ir dirglumo fitoterapijoje.


Rekomendacijos:


- įkvėpkite per 3 sekundes;
- naudokite, kai norite atsipalaiduoti;
- rekomenduojama neviršyti 20 inhaliacijų per 1 valandą;
- nerekomenduojama naudoti asmenims jaunesniems nei 18
metų ir nėščiosioms.


Kaip naudoti:


nuimkite apsauginį dangtelį, priglauskite prie lūpų ir įkvėpkite. Įkvėpimo metu įsijungs LED indikatorius, parodantis, kad prietaisas aktyvus. Pasinaudoję prietaisu, uždėkite dangtelį ir įsidėkite į kišenę ar kitą jums patogią vietą. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atlikite keletą inhaliacijų didelio streso situacijose. Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.


Sudėtis:

augalinis glicerinas, propilenglikolis, ramunėlių ekstraktas, pasiflorų ekstraktas, valerijono šaknies ekstraktas.


Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, todėl gali kažkiek skirtis nuo pačios prekės (pvz. gamintojui pakeitus pakuotės dizainą). Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 616 42124 arba el. paštu info@proteinas.lt.

Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5