NutriAir Energy inhaliatorius


Gamintojas: NutriAir
Sandėlyje: Neturime
Prekės kodas: #56462

9,99 €

NutriAir Energy naudokite, kai jums reikia papildomos energijos pliūpsnio, išlikti žvaliems.

“Energy”

Kofeinas: Yra žinoma daug kofeino metabolinių efektų, tad sunku nustatyti, kuris iš jų lemia fizinės ir protinės energijos pliūpsnį, kurį jaučia daugelis vartotojų.
Žinoma, kad kofeinas pagerina šių neurotransmiterių veikimą: siratonino, dopamino ir acetilcholino. Pavyzdžiui, dopaminas veikia koncentracijos lygį. Jis blokuoja adenozino receptorius priekinėse smegenyse, kurie, nesant trikdžių, smegenims paprastai signalizuoja, kad atėjo laikas eiti miegoti. Kofeinas taip pat padidina katecholaminų (pvz., adrenalino) išsiskyrimą vykstant procesams simpatinėje nervų sistemoje, kuri taip pat gali priversti Jūsų širdį plakti greičiau, nukreipti daugiau kraujo į raumens ir skatinti Jūsų kepenis išskirti cukrų į kraujotaką ir tokiu būdu suteikti energijos.


   Kofeinas gali padėti raumenims susitraukti, skatindamas kalcio jonų judėjimą iš raumenų pluošto sarkoplazminio tinklo; tai sumažina didžiausių pastangų, reikalingų konkrečiam pratimui atlikti, procentinę dalį. Padidėjęs cirkuliuojančio ir ląstelinio substrato prieinamumas, arba “kuras raumenims”, atsiranda reaguojant į pokyčius, kuriuos sukelia kofeinas ir gali padėti paaiškinti mažesnių pastangų poreikį atliekant pratimus.


   L-teaninas: Moksliniai tyrimai parodė, jog yra metodų, skirtų sustiprinti kofeino pažintinius ir energetinius efektus, sumažinant bet kokią neigiamą įtaką. Kofeino ir L-teanino sinergija sustiprina veikimą nesukeliant nervingumo. L-teaninas žinomas dėl savo gebėjimo švelniai stimuliuoti.


   Mokslininkai nustatė, kad kofeino ir L-teanino kombinacija ypatingai pagerino greitį ir tikslumą atliekant dėmesio reikalaujančias užduotis. Dalyviai taip pat buvo mažiau išsiblaškę atlikdami atminties reikalaujančias užduotis, o tai reiškia, jog L-teanino ir kofeino kombinacija yra naudinga gerinant pažintinių užduočių atlikimą.
Vitaminas B-12: Vitaminas B-12 vaidina svarbų vaidmenį organizme gaminant energiją. Tai yra maistinė medžiaga, reikalinga siekiant išlaikyti gerą savijautą ir yra vienas iš aštuonių B grupės vitaminų, kurie padeda maistą organizme suskaidyti iki gliukozės, kuri ir suteikia energijos. Daugeliu atveju vitaminas B-12 gali sumažinti nuovargio jausmą ir dėl anemijos atsiradusį silpnumą.


Rekomendacijos:


- įkvėpkite per 3 sekundes;
- kartoti pagal poreikį arba, kai reikia papildomos energijos;
- rekomenduojama neviršyti 20 inhaliacijų per 1 valandą;
- nerekomenduojama naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų ir nėščiosioms


Kaip naudoti:


Nuimkite apsauginį dangtelį, priglauskite prie lūpų ir įkvėpkite. Įkvėpimo metu įsijungs LED indikatorius, parodantis, kad prietaisas aktyvus. Pasinaudoję prietaisu, uždėkite dangtelį ir įsidėkite į kišenę ar kitą jums patogią vietą. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nenaudoti prieš miegą Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.


Sudėtis:

propilenglikolis, augalinis glicerinas, L-teaninas, kofeinas (0.3%), taurinas, vitaminas B12


Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, todėl gali kažkiek skirtis nuo pačios prekės (pvz. gamintojui pakeitus pakuotės dizainą). Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 616 42124 arba el. paštu info@proteinas.lt.

Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5