NutriAir Focus inhaliatorius


Gamintojas: NutriAir
Sandėlyje: Neturime
Prekės kodas: #56466

9,99 €

NutriAir Focus naudokite norėdami susikaupti

   Guaranos ekstraktas: Guarana yra gerai žinoma dėl savo gebėjimo efektyviai padidinti budrumą ir sumažinti nuovargį. Jos sudėtyje yra 4-5 kartus daugiau kofeino (vadinamojo guaranino) nei kavoje. Be to, ji teigiamai veikia protinę veiklą, palengvina mokymąsi bei pagerina dėmesio koncentraciją.


   Teobrominas: Teobrominas pasižymi vazokonstrikciniu efektu, kuris padeda įveikti nervingumą, atsiradusį dėl kofeino poveikio. Teobrominas taip pat yra anandamino sudedamoji dalis; anandaminas yra pagrindinė su lateraliniu mąstymu ir kūrybiškumu susijusi cheminė medžiaga.


   L-tirozinas: L-tirozinas padeda palaikyti energiją ir motyvaciją, palengvina susikaupimą ir mąstymą, pagerina nuotaiką ir atsaką į stresą. Jis įeina į keleto svarbių smegenyse esančių cheminių medžiagų, vadinamųjų transmiterių, sudėtį. Svarbiausieji – epinefrinas, norepinefrinas ir dopaminas. Šios cheminės medžiagos palengvina nervinių impulsų perdavimą ir įtakoja nuotaiką. Svarbu pažymėti, jog šios medžiagos yra hormonai – katecholaminai (vadinamieji monoaminai), kurie dalyvauja ūminėje organizmo reakcijoje į stresą.
Didesnis katecholaminų kiekis gali padidinti fizinę ir protinę energiją, pagerinti budrumą ir dėmesingumą, taip pat sustiprinti varomąją jėgą bei ambicijas.


   L-teaninas: L-teaninas panaikina šalutinius guaranos sudėtyje esančio kofeino efektus, o tuo pačiu ženkliai palengvina susikaupimą ir koncentraciją.
   Vitaminas B-12: Vitaminas B-12 yra laikomas vienu svarbiausių vitaminų, įtakojančių koncentraciją ir atmintį. Kai trūksta vitamino B-12 pažeidžiamas nervinių ląstelių mielino dangalas, kuris yra tarsi elektrinės vielos apvalkalas, dėl to išsivysto problemos, susijusios su koncentracijos stoka, atminties praradimu, orientacijos sutrikimu ir demencija.


Pakankamas vitamino B12 kiekis reguliuoja S-adenozil-metionino (amino rūgštis) gamybą; S-adenozil-metioninas gerina koncentraciją, savijautą ir proto budrumą. Taip pat klinikiniai tyrimai parodė, kad būtina suvartoti reikiamą vitamino B-12 kiekį, norint sėkmingai kontroliuoti dėmesio trūkumo/hiperaktyvumo sindromo (DTHS) simptomus, pvz., atminties spragos, depresija, haliucinacijos ir mąstymo 


Rekomendacijos:


- įkvėpkite per 3 sekundes;
- naudokite pagal poreikį arba, kai reikia susikaupti;
- neviršykite 20 inhaliacijų per valandą;.
- nerekomenduojama naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų ir nėščiosioms.


Kaip naudoti:


nuimkite apsauginį dangtelį, priglauskite prie lūpų ir įkvėpkite. Įkvėpimo metu įsijungs LED indikatorius, parodantis, kad prietaisas aktyvus. Pasinaudoję prietaisu, uždėkite dangtelį ir įsidėkite į kišenę ar kitą jums patogią vietą. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atlikti po keletą inhaliacijų dienos metu Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Sudėtis: augalinis glicerinas, propilenglikolis, guaranos ekstraktas, teobrominas, L- tirozinas, L-teaninas, vitaminas B12


Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, todėl gali kažkiek skirtis nuo pačios prekės (pvz. gamintojui pakeitus pakuotės dizainą). Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 616 42124 arba el. paštu info@proteinas.lt.

Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5