NutriAir Diet inhaliatorius


Gamintojas: NutriAir
Sandėlyje: Neturime
Prekės kodas: #56467

9,99 €

NutriAir Diet naudokite kiekvieną kartą, kai reikia numalšinti apetitą, sumažinti
potraukį cukrui ir angliavandeniams.

Skydinės hudijos ekstraktas: Daugelį amžių Pietų Afrikos tenykščiai gyventojai kramtė vietinės kilmės sultingą augalą, vadinamąją skydinę hudiją, - ir taip išlaikė liekną figūrą. Pasirodo, daugelis hudijoje natūraliai susiformuojančių cheminių medžiagų pasižymi apetitą mažinančiomis savybėmis. Tikėtina, kad hudijos sudėtyje randama molekulė, vadinamoji P57, veikia smegenų pagumburį, kuris padeda reguliuoti apetitą. Skydinė hudija stimuliuoja galvos smegenyse esantį malonumų centrą, išskirdama iki 100 kartų stipresnį į gliukozę panašų cheminį junginį. Įspėjamasis signalas, kad buvo suvartota pakankamai maisto, siunčiamas į pagumburį ir tokiu būdu sumažinimas apetitas.

Kombodžinių garcinijų ekstraktas: Tropinis vaisius kombodžinė garcinija, vadinamasis Malabar tamarind vaisius, yra populiarus papildas, naudojamas svorio mažinimo preparatuose. Jis blokuoja Jūsų kūno gebėjimą gaminti riebalus ir mažina apetitą. Jis taip pat kontroliuoja kraujyje esančio cukraus ir cholesterolio kiekius. Moksliniai tyrimai parodė, kad veiklioji kombodžinės garcinijos medžiaga, t.y. hidroksicitrinos rūgštis, arba HCR, skatina riebalų deginimą ir sumažina apetitą. Pasirodo, ji blokuoja fermentą citrato liazę, kurį organizmas naudoja gamindamas riebalus. Ji taip pat padidina smegenyse esančios cheminės medžiagos serotonino kiekį, todėl Jūs jausite mažesnį alkį.

Žaliosios arbatos ekstraktas: Remiantis naujausiais žurnale “International Journal of Obesity” publikuotais tyrimais, galima apibendrinti, kad žaliosios arbatos ekstraktas padeda sparčiau deginti kalorijas ir riebalus bei tokiu būdu mažinti svorį. Anksčiau atlikti tyrimai su gyvūnais parodė, jog žaliosios arbatos ekstraktas paspartino termogenezę, organizmo gebėjimą gaminti šilumą, kuri yra maisto virškinimo, absorbcijos ir metabolizmo rezultatas. Autoriai, atlikę tyrimus su žmonėmis, parodė, kad vartojant žaliąją arbatą pagreitėja termogenezė, energijos sueikvojimas, todėl sveikatos problemų neturintys suaugusieji netenka riebalų.

L-teaninas: Patiriamas stresas sukelia nerimą, taip pat nemigą, skatina neracionalų elgesį ir persivalgymą. L-teaninas neutralizuoja šį stresą, sumažina nerimą ir pagerina miego kokybę. Šį efektą sukelia mažesnis kortizolio kiekis ir intensyvesnės Jūsų smegenyse sklindančios alfa bangos, kurios atpalaiduoja protą. Kai minėtos problemos yra pašalinamos, Jūsų kūnas nekaupia visų suvartojamų riebalų, tad bus lengviau numesti svorį ir nekankins stiprus alkio jausmas.


Rekomendacijos:


- naudojamas likus 15 minučių iki valgio, įkvepiant 5 kartus ir užsigeriant stikline vandens;
- inhaliacijos turėtų tapti sveikos gyvensenos dalimi kartu su reguliariu fiziniu krūviu ir subalansuota mityba;
- rekomenduojama neviršyti 20 inhaliacijų per 1 valandą;
- nerekomenduojama naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų ir nėščiosioms.


Kaip naudoti:


nuimkite apsauginį dangtelį, priglauskite prie lūpų ir įkvėpkite. Įkvėpimo metu įsijungs LED indikatorius, parodantis, kad prietaisas aktyvus. Pasinaudoję prietaisu, uždėkite dangtelį ir įsidėkite į kišenę ar kitą jums patogią vietą Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atlikti ~5 inhaliacijas su stikline vandens 15 min. prieš valgį. Maisto papildas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Sudėtis:

propilenglikolis, augalinis glicerinas, skydinės hudijos ekstraktas, kombodžinės
garcinijos ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, L-teaninas, melatoninas, L- kartintinas.


Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, todėl gali kažkiek skirtis nuo pačios prekės (pvz. gamintojui pakeitus pakuotės dizainą). Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 616 42124 arba el. paštu info@proteinas.lt.

Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5