Nutrend Flexit Gold Gel 100 ml


Gamintojas: Nutrend
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #57404

7,50 €
Kiekis:
Į krepšelį
Flexit Gold Gel - tai specialus aktyvių medžiagų receptas, kurio sudėtyje yra didelis kiekis MSM, gliukozamino sulfatas, chondroitino sulfatas, bosvelija, aliejai iš eukalipto ir atlasinio kedro, mentolis ir kt. Tepalas skirtas tepti ant odos aplink įtemptus ir pavargusius sąnarius, stuburą, sausgysles ir raumenis. Lengvai pasiskirsto, greitai įsigeria ir suteikia malonų šildantį efektą.
 
Naudojimas: tepti 2-3 kartus per dieną ant odos aplink sąnarius ir stuburą.Įspėjimas: šis produktas yra skirtas išoriniam vartojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Netepti ant pažeistos odos (nutrynimai, atviros žaizdos). Vengti kontakto su akimis. Netinkamas vaikams ir asmenims iki 18 m.
Sudedamosios dalys: Vanduo, propileno glikolis, alkoholio denatas, denatūruotas alkoholis, lecitinas, natrio akrilato kopolimeras, gliukozamino sulfatas, dimetilsulfonas, natrio chondroitino sulfatas, pluoštinės bosvelijos ekstraktas, vanililo butilo eteris, metilo salicilatas, mentolis, rutulinio eukalipto lapų aliejus, atlasinio kedro žievės ekstraktas, fenoksietanolis, etilheksilglicerinas,limonenas.
 
Laikymas: laikyti temperatūroje tarp 5 ir 25 °C. Laikyti toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Produkto neužšaldyti.
Gamintojas: NUTREND D.S., a.s., Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Čekijos Respublika.
Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5