Naudingasis kordicepsas

Ar jau girdėjote apie naudingąjį ir ypač vertinamą kordicepsą?

Kordicepso nauda:

~ Veiksmingas sergant kraujagyslių ligomis. Jis reguliuoja kraujagyslių praeinamumą, jų sienelės tampa elastingesnės, sumažėja jų užsikimšimo pavojus.

~ Pasižymi antialerginiu poveikiu. Iš organizmo pašalinamos visos toksinės medžiagos: žarnyno nuodai, vaistų junginiai, radionuklidai, sunkiųjų metalų druskos.

~ Kordicepsas yra natūralus antibiotikas, slopina pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi.

~ Veikia įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus.

~ Veikia pirmuonis – chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius.

~ Atnaujina kepenų ląsteles, normalizuoja odos, nosiaryklės bei kvėpavimo takų mikroflorą.

~ Kordicepso preparatai normalizuoja inkstų funkciją, reguliuoja medžiagų, ypač lipidų, apykaitą.

~ Tonizuoja, didina energiją ir ištvermę.

Kininių kordicepsų (Cordyceps sinensis) daugiausia aptinkamas Kinijos aukštikalnėse, Tibete, Nepale. Liaudies medicinoje buvo naudojamas imuninei sistemai stiprinti.

Sportininkai susidomėjo Cordyceps sinensis savybėmis 1993 metais, kuomet grupė Kinijos ilgų distancijų bėgikų pasiekė 9 pasaulio rekordus. Paaiškėjo, kad tie sportininkai vartojo Cordyceps sinensis ekstraktą, kaip tonizuojančią, energiją bei ištvermę didinančią priemonę.

Kuo Reflex Cordyceps skiriasi nuo konkurentų gaminių? - Reflex Nutrition lėktuvu parsiskraidina Cardyceps Sinensis žaliavą tiesiogiai iš Kinijos ir iš šviežią žaliavą iš karto deda į kapsules. Daro tai nenaudojant aukštos temperatūros ar priedų, tam kad išsaugoti šviežumą ir stiprumą.

Įsigyti galite ČIA , bei Proteinas.lt firminėse parduotuvėse.