KN95 FFP2 Kaukė respiratorius (2 vienetai pakuotėje)


Gamintojas: KN95
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #57379
Skonis: FFP2 KN95

4,00 €2,90 €
Kiekis:
Į krepšelį
Kaina nurodyta už 2 vienetus. 
 
Respiratoriai FFP2/KN95
 
Raspiratorius – FFP2 / KN95 Medicininė vienkartinė veido kaukė su gumomis – vienkartinė kaukė skirta apsaugai nuo ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų oro lašeliniu būdu plintančių infekcijų. Puikiai tinka esamomis sąlygomis, sezoninio gripo, pneumoniją sukeliančios infekcinės ligos COVID-19 (koronavirusas 2019-nCov SARS-CoV-2) prevencijai. Turi reguliuojamas galvos elastines juostas be vožtuvo; su reguliuojamu nosies spaustuku. Tamprios apvalios gumos nespaudžia, puikiai prisitaiko prie nosies ir ausų. Pagaminta iš atsparių drėgmei, netoksiškų, nedirginančių medžiagų. Vienas universalus dydis.
 
KN95 FFP2 respiratoius bakterijų, virusų, dulkių ir žiedadulkių filtravimo efektyvumas ≥95%
 
* Apsauginių veido kaukių medžiagos sudėtis- 100% polipropilenas;
* Apsaugines veido kaukes sudaro 3 sluoksniai;
* Užtikrinta apsauga nuo bakterijų ir dulkių;
* Atspari skysčiams, pralaidi orui;
* Minkšta, bekvape, nedirginanti , hipoalergiška;
* Be stiklo pluošto, latekso ar kitu alergijas sukeliančiu medžiagų;
* Su patogiomis elastinemis juostomis užsidėti;
* Su integruotu nosies fiksatoriumi;
* Universalaus dydžio.
 
Naudojimo instrukcija: 1. Prieš atidarant pakuotę, atidžiai nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu arba dezinfekuokite rankas dezinfekantu (sudėtyje turinčio ne mažiau kaip 60% alkoholio); 2. Laikant už guminių raištelių, išskleiskite kaukę naudodami abi rankas; 3. Uždėkite kaukę ant veido uždengiant burną ir nosį; 4. Traukite guminius raištelius link ausų ir uždėkite arba pritvirtinkite raištelius prie reguliuojamos juostos ir tvirtinkite aplink galvą; 5. Koreguokite nosies spaustuko poziciją iki kol pilnai pridengsite nosį; 6. Abejomis rankomis prispauskite kaukę prie veido. 
Atsargumo priemonės: Nerekomenduojama naudoti kaukės jei užsidedant kaukę ji pilnai nepriglunda prie veido. Jei naudojant kaukę pastebėsite, kad ji yra pažeista, nesandari ar jausite apsunkintą įkvėpimą, nedelsiant kaukę pakeiskite nauja. 
 
Kaina nurodyta už 2 vienetus. 
 
„Executive Stanfard“: EN14683: 2019
„Executive Stanfard“: EN149: 2001 + A1: 2009 GB2626-2006
 
Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5