FORZA VITAMIN D3 (365kaps)


Gamintojas: FORZA SUPPLEMENTS
Sandėlyje: Neturime
Prekės kodas: #56288

15,00 €

Maisto papildas FORZA VITAMIN D 1,000 IU 


 

Didelės koncentracijos, net 1000 IU minkštoji kapsulė kaulams, imuninei sistemai ir vitamino D poreikiui palaikyti. 

KAS YRA VITAMINAS D3?

Yra dvi pagrindinės vitamino D formos - vitaminas D2 (ergokalciferolis) ir vitaminas D3 (cholecalciferolis). Tyrimai parodė, kad vitaminas D3 yra  aukštesnės formos, nes tai yra tas pats vitamino D tipas, kurį organizmas natūraliai gauna iš saulės spindulių. Štai kodėl vitaminas D3 dažnai vadinamas "saulės vitaminu".

Nors visada buvo įprasta, kad žmonės žiemos mėnesiais papildytų savo dietą vitaminu D, daugeliui iš mūsų taip pat reikia papildomo vitamino D per vasarą. Pavyzdžiui, tiems, kuriems buvo patarta sumažinti buvimą saulėje, dietos metu su mažu riebalų kiekiu arba net tiems, kurie praleidžia didžiąją dienos dalį biure, gali būti, kad trūksta vitamino D.

Tam tikroms gyventojų grupėms taip pat gresia didesnis vitamino D trūkumas nei kitiems, pvz., Vyresnio amžiaus žmonėms ar tamsesnėms odos žmonėms.

 
NAUDA

Vitaminas D atlieka svarbų vaidmenį organizme, pavyzdžiui, palaiko įprastą imuninės sistemos funkciją ir padeda išlaikyti normalią raumenų funkciją.

Kūnas taip pat turi turėti pakankamą vitamino D kiekį, kad jis galėtų tinkamai absorbuoti kalcį, todėl jis yra gyvybiškai svarbus sveikiems kaulams ir dantims.


Porcijoje (1 kaps) (*% RMV) yra: Vitaminas D3 – 1000 IU (500).

Sudedamosios dalys: nešiotojas (saulėgrąžų aliejus), minkšta kapsulė (želatina, glicerinas, filtruotas vanduo), Vitaminas D3 (cholekalciferolis).

Vartojimas: išgerti 1 kapsulę per dieną su maistu. Neviršyti rekomenduojamos dozės. Maisto papildas turi būti laikomas vaikams Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

 

Gamintojas: FORZA INDUSTRIES PO Box 508, Ashford, TN23 9QY, Didžioji Britanija

 


Pastaba. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, todėl gali kažkiek skirtis nuo pačios prekės (pvz. gamintojui pakeitus pakuotės dizainą). Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 616 42124 arba el. paštu info@proteinas.lt.

Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5