FitMax BCAA Stack II + EAA (240 tabl.)


Gamintojas: FitMax
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #56951

32,00 €29,00 €
Kiekis:
Į krepšelį
FitMax BCAA Stack II + EAA, tabletės, vienoje dozėje yra 4500 mg nepakeičiamųjų arba sąlyginai nepakeičiamųjų aminorūgščių. Nepakeičiamosios aminorūgštys (EAA) – tai tokios aminorūgštys, kurių žmogaus organizmas negali susintetinti, todėl jos turi būti gaunamos su maistu. Poreikis abiejų junginių grupėms smarkiai padidėja sportuojant. Organizmo aprūpinimas jomis leidžia formuoti kūno jėgą ir masę, pagerinti energijos apykaitą ir dalyvauti daugelyje kitų procesų žmogaus organizme, įskaitant nervų laidumą ir detoksikaciją. Papildo sudėtyje esantis vitaminas B6 gerina jo pasisavinimą.
 
Maistingumo deklaracija
(1 porcija 3 tab.)
BCAA 3000 mg* 
L-leucinas 1500 mg* 
L-isoleucinas 750 mg* 
L-valinas 750 mg* 
EAA 1500 mg* 
L-lysine 453 mg* 
L-arginine* 414 mg* 
L-histidine* 180 mg* 
L-threonine 168 mg* 
L-methionine 150 mg* 
L-phenylalanine 135 mg *
 
Sudedamosios dalys: aminorūgštys (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-lizinas, L-argininas, L-histidinas, L-treoninas, L-metioninas, L-fenilalaninas), mikrokristalinė celiuliozė – tūrio didinimo medžiaga, silikono dioksidas – lipšnumą mažinanti medžiaga, magnio stearatas – lipšnumą mažinanti medžiaga, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6).
 
Rekomenduojama vartoti: po 1 porciją (3 tabletes) išgeriant iškarto prieš treniruotę.Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: FITMAX Sp.z.o.o, ul. Okrzei 18/7, 81-245 Gnynia, Lenkija
Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5