ActivLab TCM Powder (500g)


Gamintojas: Activlab
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #56584

16,00 €
Skonis:
Vysninis
  Kiekis:
  Į krepšelį
  TCM milteliai - tai kreatinas malato pavidalu. 
   
  Porcijoje 6g yra
  Tri kreatino malatas - 5g
   
   
  Vartojimas: porciją 6g. (1 arbatinis šaukštelis) sumaišyti su 200-250ml vandens arba sulčių. Treniruočių dienomis vartoti porciją 30min. prieš fizinį krūvį ir porciją iškart po jo. Ne treniruočių dienomis vartoti porciją prieš pusryčius ir porciją prieš pietus.
  Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės.
   
  Laikymo sąlygos: Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikyti aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti rekomenduojame konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu.
   
  Sudėtis: kreatinas malatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga - natrio citratas, kvapioji medžiaga, saldiklis E 951, tirstiklis E551, dažikliai: E104 (citrinų skonio), E110 (apelsinų kvapioji medžiaga, greipfrutų ir kivi), E124 (skonio, greipfrutų, vyšnios, ir juodųjų serbentų) - gali turėti neigiamą poveikį vaikum aktyvumui ir dėmesiui vaikams, E160a (apelsinų skonio), E133 (kivi skonio ir juodųjų serbentų), yra fenilalanino šaltinis.Gali būti pieno, kiaušinių, sojų, kviečių ir riešutų darinių.
  Kilmes salis Lenkija.
  Komentarai
  Rašyti komentarą:

  Įvertinimas:

  1 2 3 4 5