ActivLab Kolagen Extra (300g)


Gamintojas: ActivLab
Sandėlyje: Neturime
Prekės kodas: #56782

19,00 €
Skonis:
Pasirinkti
  ACTIVLAB PHARMA KOLAGEN EXTRA (300g)  -  suteikia paramą skeleto sistemai ir sąnariams. Jame yra kolageno, vitamino D3, vitamino C ir kalcio. Kolageno papildai yra labai paplite tarp sportininkų ir aktyvių fizinių žmonių dėl teigiamo poveikio sąnarių būsenai ir apsauginėms savybėms nuo uždegimo vystymosi motoriniuose organuose. 
   
  ACTIVLAB PHARMA KOLAGEN EXTRA turi natūralų hidrolizuotą II tipo kolageną, kuris yra sąnario audinio, sausgyslių sudedamoji dalis. Dažniausiai kolagenas naudojamas palaikyti tinkamą sąnarių funkcionavimą, sąnarių kremzlės regeneraciją, pagerinti odos būklę, elastingumą ir sumažinti raukšles. Produktas taip pat yra praturtintas vitaminu D3, vitaminu C ir kalciu - ingredientais, kurie palaiko skeleto sistemą ir sąnarius.
   
  Dienos norma (15 g) sudaro:
  Kolagenas - 10 g
  Vitaminas C - 1000 mg -0 1250% RMV *
  Kalcis - 120 mg - 15% RMV*
  Witmina D - 50 mcg - 1000% RMV*
   
  * RMV - rekomenduojama maistine verte
   
  Ingredientai:kolageno hidrolizatas, maltodekstrinas, L-askorbo rūgštis, ortofosforo rūgšties kalcio druskos, kvapioji medziaga, rūgštingumo reguliatorius - kvazitricinas, saldiklis - sukralozė, cholekalciferolis, dažikliai: karminas, kochininė raudona.
  Gali būti grūdų darinių, kurių sudėtyje yra glitimo, sojos ir pieno.
   
   
  Naudojimas: Geriausia ištirpinti 15 g (3 kaušeliai) 200 ml vandens.
  Naudokite vieną kartą per dieną tarp valgių, geriausia iškart po paruošimo.
  Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama reguliariai vartoti mažiausiai 3 mėnesius.
   
  Svarbi informacija:
  Produktas nerekomenduojamas nėščioms moterims, laktacijos metu ir vaikams.
  Preparatas turi būti laikomas kambario temperatūroje, originalioje pakuotėje ir sausoje, nepasiekiamoje vietoje vaikams.
  Komentarai
  Rašyti komentarą:

  Įvertinimas:

  1 2 3 4 5