6 PAK Nutrition Peanut Butter Smooth (908g. ) Riešutų sviestas


Gamintojas: 6 pak
Sandėlyje: Turime
Prekės kodas: #57003
Skonis: Smooth

9,00 €7,90 €
Kiekis:
Į krepšelį
6PAK Riešutų sviestas 908g Smooth
 
Aukštos kokybės sviestas, pagamintas iš specialiai atrinktų žemės riešutų! Kiekviena porcija yra nuostabaus natūralaus skonio, augalinių baltymų, sveikų riebalų ir maistinių skaidulų šaltinis. Puikiai maišosi su saldžiais ir pikantiškais patiekalais. Puikus energijos šaltinis kiekvieną dieną!
 
Puikiai tinka saldžiųjų patiekalų (desertų, kokteilių, pyragaičių, blynų) gaminimo atveju. Paprastai vienintelis dalykas, kuris riboja jo naudojimą, yra vaizduotė ir kulinariniai įgūdžiai. 
 
6PAK Nutrition Peanut Butter - tai labai geras pasirinkimas žmonėms, kurie yra fiziškai aktyvūs ir rūpinasi savo mityba. Tai leidžia įvairinti kasdienius patiekalus, nedarant neigiamo poveikio jų kokybei. Verta paminėti, kad sportinė mityba dažnai būna nuobodi - kiek laiko galite valgyti „tuos pačius patiekalus“... Netgi šiek tiek pridedami į patiekalus žemės riešutų sviesto, galite lengvai įveikti problemą su monotonija. 
 
MAISTINĖ VERTĖ (25g produkto):
Kalorijos: 159 kcal
Riebalai: 13.1 g
is kuriu sočiosios riebiosios rūgštys: 1.8 g
Angliavandeniai: 1.2 g
kuriuose cukrūs: 1.1 g
Skaidulinės medžiagos: 1.2 g
Baltymai: 7.3 g
Druskos: 0.01 g
 
SUDEDAMOSIOS DALYS: 100% riešutų sviestas.
VARTOJIMAS: vartoti pagal maistinių medžiagų poreikį (geriausia 1-2 kartus per dieną vienu metu ne daugiau kaip po 25 g.).
Gamintojas Body Pak. Kilmes salis Lenkija.
Komentarai
Rašyti komentarą:

Įvertinimas:

1 2 3 4 5