9 SVARBIAUSI ŽEMĖS RIEŠUTŲ SVIESTO PRIVALUMAI

9 Svarbiausi žemės riešutų sviesto privalumai!
 
 
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „PEANUT BUTTER“

1. Jame pilna gerų dalykų
Žemės riešutų svieste yra mononesočiųjų riebalų ir yra daug galingų vitaminų, skaidulų ir baltymų (mažiausiai septyni gramai jų). Baltymai leidžia ilgiau jaustis sotesniems, be to, yra būtini atstatant ir stiprinant raumenis.

2. Tai nuostabus energijos stiprintuvas
Nenuostabu, kad žmonės pusryčiams linkę vartoti žemės riešutų sviestą, nes jame yra kalorijų, kurios ryte suteikia daug energijos. Pradėkite savo dieną naudodami žemės riešutų sviestą ir energijos užtaisas jus nustebins.

3. Jame gausu maistiniųskaidulų
Dviejuose šaukštuose žemės riešutų sviesto yra du gramai ląstelienos. Ląsteliena padeda išlaikyti sveiką mūsų virškinimo sistemą.

4. Jame yra kalio
Riešutų sviestas yra fantastiškas kalio šaltinis, kuris padeda jūsų inkstams filtruoti kraują, palaikyti tvarkingą centrinę nervų sistemą ir išlaikyti žemą kraujospūdį.

5. Riešutų sviestas gali sumažinti diabeto tikimybę
Vienas tyrimas, paskelbtas Amerikos medicinos asociacijos žurnale, nustatė, kad pavartojus vieną unciją  (apie 2 šaukštus) riešutų ar žemės riešutų sviesto bent 5 dienas per savaitę, diabeto rizika gali sumažėti beveik 30 procentų.

6. Padeda stiprinti raumenis ir kaulus
Žemės riešutų svieste yra apie 49 gramus magnio, kuris yra naudingas raumenims atsistatyti, psichinei sveikatai ir taip pat puikiai padeda kaulams stiprinti.

7. Riešutų sviestas padeda metant svorį
Valgydami žemės riešutus ir žemės riešutų sviestą galite ilgiau jaustis sotūs.

8. Jame gausu maistinių medžiagų
Žemės riešutų svieste yra baltymų, skaidulų, kalio, sveikųjų riebalų, taip pat antioksidantų, magnio ir vitamino E.

9. Ir dar vienas DIDŽIULIS PRIVALUMAS tai, kad Riešutų sviestas labai labai skanus, žymiai skanesnis už paprastą sviesta ar margariną!
Natūralus žemės riešutų sviestas gali būti geresnis pasirinkimas, nes jame yra mažiau cukraus ir druskos. Jei abejojate, kuris žemės riešutas yra geriausias, apsilankykite musu parduotuvėse, arba susisiekite su Proteinas.lt konsultantais. Dideli riešutų sviesto pasirinkima galite rasti čia: